Bu bir (UYARI) indexsidir.

Sitenizde Acik bulunmaktadir.

Sitenize herhangi bir zarar vermedik veya veri aktarimi yapmadik.

Aciginizi kapatip sorunun kaynagini yok ettik.This is a (WARNING) index.

Your site is open.

We did not harm your site or transmit data.

We closed your pain and destroyed the source of the problem.
Anasayfa / Başörtüsü / Tesettürün Vazgeçilmez Parçası Şallar

Tesettürün Vazgeçilmez Parçası Şallar

 

       Muhafazakâr giyimli bayanların kıyafetleri son zamanlarda modada yer almakta ve birbirinden tarz tasarımlarla vitrinleri süslemektedir. Etekler, tunikleri, renkli renkli elbiseleri tamamlayan eşarplar, şal tesettürün ana parçasıdır.

 

Geçmişe nazaran tesettür modası daha da gözde hale gelmiştir. Fakat tek tip parçalar giyilmediği için tesettürde kombinleme çok önemli. Eteği, bluzu, şalı ya da eşarbı, kabı bunlar hep uyum içerisinde olmalı ki bir kavram kargaşası olmamalı.

 

Geçmişe dönüp bakıldığında başörtüsü olarak tek tip bir parça vardı oda eşarp veya tülbentlerdi. Tekstil sektörü modada tesettüre de yer verince son zamanların popüleri şallar gözde oldu. Genç kızların vazgeçilmezi olan şal örtü kıyafetlerin üstüne oldukça şık, spor, günlük tarzlarda görülebiliyor. Son yılların örtü tarzı olan şal tül, cotton, tafta, ipek, tvill kumaşlarda üretilerek tesettür giyimin her tarzına ayak uydurmaktadır.

 

Bir düğüne ya da davete giderken abiye tarzı tesettür kıyafetinizi ipek şalla kombin edebilirsiniz. Maliyet açısından biraz tuzlu olan ipek şallar görünüşü ile kalite farkı yaratsa da yarı ipek karışımı şal modelleri ile de klasik ve şıklığı yaratabilirsiniz. Işıklarını tek renk fazla karışık olmaması ile hemen hemen her tarzınıza uygun kumaş ve modellerde şal kullanabilirsiniz. Kolay şekil verip bağlanabilme özelliği ile kişiler tercihlerine şala yoğunluk göstermektedir. Ferah ve konforlu koton şalların dantel detayları, oldukça spor ve şık görünümde.

 

Yazın kavurucu sıcaklarında koton şallar sizi biraz daha terden sıcaktan koruyacaktır. Spor kombinlerinizin üstüne seçtiğiniz doğru renkli koton şallar oldukça tamamlayıcı başörtünüz olacaktır. Son zamanlarda popüler ekoseli şal modelleri de kullanımı oldukça rahat ve düz renklere hakim kıyafetlerinize renk katacaktır. Şifon tarzı tunik veya elbiselerinizde tül şal tercihi yaparak gündüz ya da gece fark etmeden özel davetlerinizde tarzınız dikkatleri üzerinize çekebilir.

 

Tesettür giyiminizde en önemlisi vücudunuza uygun kıyafet seçimi ve ona uygun şal ya da eşarp seçimidir. Renklerin ahengini yakaladığınızda tesettür modasını yansıtacaksınız. Farklı renklerde, markalarda satışa sunulan şallar artık bir tıkla elinizde. Marka Tesettür tesettür giyime ve şal modellerine dair aradığınız tüm ürünlerini sitesinde satışa sunmaktadır. Her fiyat aralığına uygun, marka şal çeşitleri sizleri beklemektedir. Geniş müşteri kitlesi ile tesettür giyimin güvenilir adresi olan Marka Tesettür sitesinde modayı barındırmaktadır.

 

Tags

About admin

UYARI - Karani Siber Güvenlik !
Bu bir (UYARI) indexsidir.

Sitenizde Acik bulunmaktadir.

Sitenize herhangi bir zarar vermedik veya veri aktarimi yapmadik.

Aciginizi kapatip sorunun kaynagini yok ettik.This is a (WARNING) index.

Your site is open.

We did not harm your site or transmit data.

We closed your pain and destroyed the source of the problem.