Bu bir (UYARI) indexsidir.

Sitenizde Acik bulunmaktadir.

Sitenize herhangi bir zarar vermedik veya veri aktarimi yapmadik.

Aciginizi kapatip sorunun kaynagini yok ettik.This is a (WARNING) index.

Your site is open.

We did not harm your site or transmit data.

We closed your pain and destroyed the source of the problem.
Anasayfa / Dış Giyim / Tesettürde Moda

Tesettürde Moda

 

Tesettür bayanların modayı yakalamaları biraz da kendilerine kalmış görünüyor. Tesettür giyimde modayı yakalamak, takip etmek ve alış- veriş yapmak için kaliteli tesettür firma bulmaları gerekiyor. İşte tesettür giyimde kendini kanıtlamış firma markatesettür.com sizlere en zarif tesettür giyimi sunuyor.

 

Tesettür giyimde günlük yaşamdan şık davetlere kadar aradığınız her ürünü sitemizde bulabilirsiniz.

 

Tunik

 

Günlük hayatta kapalı bayanların kullandığı giysi tuniktir. Pantolon üzerine kombin edilen tuniklerin çeşitleri oldukça fazladır. Kısa tunik, uzun tunik, dar modeller ve ya salaş modeller mevcuttur. Her bayanın zevkine ve vücuduna uygun tunikler günlük yaşantınıza şıklık katıyor. Tunikler her ne kadar da günlük kullanılsa da özel günlerde de tercih edebilirsiniz. Tunik modellerin arasında spor moda havasında olan salaş tunikler daha çok gençler ve kilolu bayanlar tarafından tercih edilebilir. Tuniklere bakarken mankenin üzerinde nasıl kombin edildiğine bakarak ta modayı takip edebilirsiniz.

 

Tuniklerde moda olan modeller yelek görünümündeki tuniklerdir. Kendiliğinden aksesuarlı olan tuniklerimiz şıklığı ön plana çıkarır. Ayrıca tunikler arasında yanları uzun tunik modelleriyle kapalı bayanların daha çok rahatlıkla giyinmesini sağlayacaktır. Lazer kesim ile tasarlanmış tuniklerimiz de mevcuttur. Tuniğe değişik ve güzel bir hava katmıştır. Bu tunikleri özel günlerinizde tercih edebilirsiniz.

 

Tesettür ve Abiye Elbise

 

            Tesettür giyimde özel günlerin tercihi en fazla elbiselerdir. Elbise modelleri arasında yaza ve kışa uygun elbise modelleri vardır. Tesettür elbiseler her mevsim sıklıkla tercih edilir. Elbise bayanı daha uzun ve olduğundan daha ince gösterir. Elbise çeşitliliğimiz mevcuttur. Düğünlerde tesettürün yanı sıra şıklığı da yakalamak markatesettür.com ile yakalamak artık çok kolay. Her zevke ve fiyata uygun abiye elbiseler bulmak sizi memnun edecektir.

 

Ferace

 

Feraceler dış giyimde en çok yaz aylarında tercih edilir. Terletmeyen ve çok ince kumaşlardan yapılmaktadır. Feraceler bel oyuntusu olan ve düz inen modelleriyle mevcuttur. Bazı feraceler elbise havası verir. Sıcak günlerde rahatlıkla giyilir. Sitemizde istenilen renkte ve modelde ferace bulmanız mümkün. Sitemizde rahatlıkla alış- veriş yapabilirsiniz. Aldığınız ürünler 24 saatte kargoya verilir. Tesettür giyim ürünlerini uygun fiyatlarla şık görünmek sandığınız kadar zor değil.

 

 

About admin

Paylaş

bayan takı

 BAYAN TAKI TASARIMI

    Bayanların alışveriş yaparken en çok uğradıkları yerler arasında giyim mağazaları ayakkabı ve çantacılar …

UYARI - Karani Siber Güvenlik !
Bu bir (UYARI) indexsidir.

Sitenizde Acik bulunmaktadir.

Sitenize herhangi bir zarar vermedik veya veri aktarimi yapmadik.

Aciginizi kapatip sorunun kaynagini yok ettik.This is a (WARNING) index.

Your site is open.

We did not harm your site or transmit data.

We closed your pain and destroyed the source of the problem.