Anasayfa / Tesettür Giyim / Tesettürde Kış Kombinleri

Tesettürde Kış Kombinleri

 

 

Havalar iyice soğumaya başladı. Artık kışlıklar çıktı, yeniler alınmaya başlandı bile. Tesettür giyim kışın ayrı bir güzeldir. Çünkü o kadar çok çeşit var ki. Kaban, mont, pardesü, kap, ferace çeşitleri inanılmaz çoklukta. Tabi birbirini tamamlayacak şekilde eşarp ve şallar da bir o kadar çeşitlidir.

 

Kış mevsiminin tonları gibi kıyafetlerimiz de de hafif pastel tonlar tercih edeceğiz bu sene de. Tesettür kombin bu renklerle harmanlanacak. Günlük bir zaman da kısa bir çizme, bir pantolon, bir tunik vazgeçilmez bir kombin zaten. Bir de üzerine tesettür kaban çeşitlerinden birini seçtiğiniz de muazzam bir görüntü oluyor.

 

Yakasız bir tesettür kaban seçtiğiniz de başınız da ki şalı serbest bırakarak bağlayabilirsiniz. Kabanınız desenli ise başınız tek renk olmalıdır. Desensiz bir şal yani. Ancak kabanınız tek renk yani desensiz ise, o zaman başınız da desenli bir parça kullanabilirsiniz. Eğer ki yakalı bir kaban seçecekseniz, o zaman yaka kısmını kapatmamalısınız. Bu sene ise moda olan kabanlar, yaka kısmı ya da kapüşon kısmı kürklü olanlar. Hem de oldukça kabarık kürkler moda. Tesettür giyim de de bu kabanlar oldukça tercih ediliyor. Tesettür kombin yapmak isteyenler, kendileri de yapabilir. Ya da hazır yapılmış kombinleri alabilirler.

 

Tabi bir de tunik üzerine panço ile kombin yapabilirsiniz. Pançolar da oldukça moda son zaman. Ya da kap modelleri, ferace modellerini tercih edebilirsiniz. Kışın giyinmek daha zevklidir. Çünkü birçok farklı parçayı bir arada kullanabilirsiniz. Tunik, pantolon, çizme, kaban, şal, çanta ve tabi takılar ile zengin bir kombin yaratılabilir. Tesettür giyim işte zenginliği ile çok zevklidir. Renk tonların da pasteli seçerken, siyahın asilliğini de hiç bir zaman unutmayın. Her zaman siyah her ortamın anahtarıdır.

 

Siyah bir kaban ile çok ciddi bir toplantıya gidebilirsiniz. Ama aynı zaman da günlükte kullanabilirsiniz. Bu sebeple siyah bir kaban, mont ya da kap modellerinden bir tane mutlaka dolabınız da olsun. Her renk ile uyumlu olan kurtarıcı bir parçadır. Kombinlerinizi yaparken size rahat bir seçim yapmanızı sağlayabilir.

 

 

About admin

Paylaş

elbise marka tesettur giyim

Tesettür Giyimde Elbise Şıklığı

  TESETTÜR GİYİMDE YENİ TREND ELBİSELER NEDİR?   Kapalı giyim modasında en çok alınan kıyafetlerden …