Bu bir (UYARI) indexsidir.

Sitenizde Acik bulunmaktadir.

Sitenize herhangi bir zarar vermedik veya veri aktarimi yapmadik.

Aciginizi kapatip sorunun kaynagini yok ettik.This is a (WARNING) index.

Your site is open.

We did not harm your site or transmit data.

We closed your pain and destroyed the source of the problem.
Anasayfa / Dış Giyim / Tesettür Modasında Kap Giyim

Tesettür Modasında Kap Giyim

 

Günümüz şartlarında tesettürlü bayanların pardesü giymesi hem bayanlar tarafından rahat hareket edemedikleri, bulundukları ortamlarda sorunlar yaşadıkları için ya da çağımızın modası pek uymadığı için tercih edilmez hem de pardesü modellerinin kendisini zamana göre yenileyememesi, gençlere pek hitap etmemesi, giyenleri yaşından daha büyük göstermesi sebebiyle pek kullanılmaz. Pardesüye alternatif olarak çıkarılan kap ise tesettürlü bayanlar için pardesü ile tunik arasında ikisinden de esinlenilerek meydana getirilmiş bir dış giyim kıyafeti olma özelliği taşıyor. Kap’ın özellikleri, avantajları ve tercih edilme nedenleri için ise detaylar yazımızda.

 

Şık bir görüntü sergiler

 

           Kap giyim pardesü, ferace ya da kabana göre boyu ayaklarınıza kadar uzanmadığı ya da önü açık modelleri bulunduğu için giydiğiniz kıyafeti de rahatlıkla göstermenize ve daha şık bir görüntü çizmenize yardımcı olur. Modelleri ve desenleri diğer dış giyim ürünlere göre daha yenilikçi ve zengin çeşitlere sahiptir. Fırfırlı, kabarık, yakalı, düğmeli, fermuarlı, tüllü, birbirinden farklı model ile o gün ki gideceğiniz yere, giydiğiniz kıyafete en uygun modeli seçerek güzelliğinizi taçlandırabilirsiniz.

 

Daha modern bir giysidir

 

Günümüzde tesettürün resmi kurumlarda serbest hale gelmesiyle birlikte tesettürlü bayanlar da özgürce üniversitelerde okuyabilmekte, bütün iş yerlerinde çalışabilmektedirler. Ancak bir eğitim kurumunda öğrenci olan ya da bir iş yerinde çalışan kişi aynı zamanda orda bulunduğu ortama da daha çok ayak uydurmak istemektedir. Bu durum ise insanları daha modern kıyafetler almaya dolayısıyla tasarımcıları da daha modern kıyafetler tasarlamaya yönlendirmektedir. Kap şık ve modern görüntüsüyle girdiğiniz her ortamda kendinizi rahat ve mutlu hissetmenizi sağlar.

 

Zengin seçeneklere sahiptir

 

İster tunik şeklinde ister upuzun, isterseniz trençkot modelinde, birbirinden zengin ve çeşitli kap modeli ile tarzınıza, stilinize, kıyafetlerinize ve zevklerinize en uygun ürünü bulmanız için hiçbir engel yok. Özellikle bu yılın modası olan deri kumaştan, parlak metalik kumaştan ya da kadife kumaştan birçok çeşit kıyafet bulmanız mümkündür. İster dikkat çekmeyecek ve sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterecek sade ve koyu renk bir model, isterseniz şıklığınıza şıklık katacak parıl parıl, desenli, renkli, süslü, boncuklu, kemerli, çeşitli ayrıntılar barındıran bir modeli tercih edebilirsiniz.

 

 

About admin

Paylaş

bayan takı

 BAYAN TAKI TASARIMI

    Bayanların alışveriş yaparken en çok uğradıkları yerler arasında giyim mağazaları ayakkabı ve çantacılar …

UYARI - Karani Siber Güvenlik !
Bu bir (UYARI) indexsidir.

Sitenizde Acik bulunmaktadir.

Sitenize herhangi bir zarar vermedik veya veri aktarimi yapmadik.

Aciginizi kapatip sorunun kaynagini yok ettik.This is a (WARNING) index.

Your site is open.

We did not harm your site or transmit data.

We closed your pain and destroyed the source of the problem.