Anasayfa / Tesettür Giyim / Tesettür Kombinleri Nasıl Olmalı

Tesettür Kombinleri Nasıl Olmalı

 

 

Tesettür sektöründe geniş ürün yelpazesi mevcuttur. Dolayısı ile farklı kombinler oluşturmak mümkündür. Bayanlar kendi zevklerine uygun tesettür kombin seçeneklerini değerlendirebilir. Kombinlerde kullanılan parçaların en önemlisi etek veya pantolon tercih edilebilir. Etek veya pantolon üzerine gömlek kullanımı klasik bir görüntü yaratacaktır. Bazı bayanlar gömlek yerine, bluz da kullanabilir. Renk yönünden bayanlar her seçeneği kombindinde kullanabilir. Yeşil, mor ve somon renkler özellikle tesettür giyimde tercih edilen renklerdendir.

 

Seçeneklerin çok olması her gün farklı bir tarz yaratmayı kolaylaştırıyor. Özellikle de tesettür etek modelleri kombini renklendiren en önemli parçadır. Etek modelleri birbirinden farklıdır ve farklı detayları da barındırıyor. Pilelin ete modelleri kombinde ana parça olabilir. Bazı eteklerde düğme detayı ön plana çıkabilir. Renk yönünden ise lacivert, krem, siyah ön plana çıkıyor. Bazı etek modellerinde birden fazla rengin kullanımı da söz konusu olabiliyor. Etek üzerine şifon ve parlak gömlekler şıklığı yansıtacaktır. Öte yandan bluzlar da etekle hoş bir görüntü oluşturacak. Etek ile yapacağınız kombinleri hem günlük hayatta hem de özel davette kullanabilirsiniz. Eğer etekle özel bir davete gitmeye karar verdiyseniz, giyeceğiniz bluz veya gömlek şık detaylara veya abiye tarzında olmalıdır.

 

Tesettür modasında önemli parçalardan biri tesettür kap ürünleridir. Tesettür kap modellerinde ayrıntılar yer alabiliyor. İp detayı, kemer, düğme ve cep detayları kullanılmaktadır. Bazı modeller klasik tarzda iken, bazıları ise spor tazındadır. Düz kap modellerin yanı sıra, alt kısmı bollaşan modeller de mevcuttur. Kışın kullanılan kap modelleri daha kalındır, bahar ve sonbahar ayları için sunulan kaplar ise ince kumaştan ibarettir. Dış giyimin önemli parçalarından olan kap modellerinde renk sınırsızdır.

 

Krem, yeşil, siyah ve mor renkler sık görebiliriz. Kaplar dış giyim olduğundan pantolon ile kolayca kombinlenebilir. Bazı kap modelleri dizin altına kadar devam ediyor. Uzunluk olarak bazı modeller ise diz hizasındadır. Bu noktada uzun boylu bayanlar veya topuklu tercih edilen kombinlerde daha uzun kap modelleri tercih edilebilir. Zarif ve şık bir görüntü elde etmek için kap modellerini doğru tercih etmek de gerekir. Bunun yanı sıra detayların uyumu ile beraber mevsimine uygun ürünler kullanmak doğrudur.

 

Kaynak : https://www.markatesettur.com/

About admin

Paylaş

elbise marka tesettur giyim

Tesettür Giyimde Elbise Şıklığı

  TESETTÜR GİYİMDE YENİ TREND ELBİSELER NEDİR?   Kapalı giyim modasında en çok alınan kıyafetlerden …