Anasayfa / Tesettür Giyim / Tesettür Kombinleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Tesettür Kombinleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 

 

Kapalı bayanların şıklığını ve zevkini yansıtan tesettür giyim sektörü son yılların yükselen sektörlerindendir. Geçtiğimiz yıllara göz atacak olursak eğer kapalı bayanların kıyafet seçimi yapmak da epey zorlandıkları görülmektedir. Tesettür giyim sektörünün durdurulamaz bir hızla geliştiği bu dönemde tesettürlü bayanlarda adeta birbirleri ile şıklık yarışında gibidirler. Bol bol giyim seçeneğine sahip olmaları sebebi ile şık ve zarif olmayı başarabilmektedirler.

 

Şık ve zarif olurken de mutlaka tesettür ruhuna, kuralına uymak gerekmektedir. Vücudu saran kıyafetlerden uzak durmak bunların başında gelmektedir. Bu sebeple tesettürlü bayanlar için tesettür kombin yapabilmek epey önemlidir. Tesettür giyiminde doğru parçaları seçerek doğru kombin yapabilmek çok önemlidir. Uzun tunikler ile mutlaka dar paça pantolonlar tercih edilmelidir. Bu kombini aynı renkte çanta, ayakkabı ve şal ile tamamlamak şıklığınıza şıklık katacaktır.

 

Tesettür kombin seçeneklerini daha da arttırmak mümkündür. Kişilerin sevdiği renklere ve zevkine göre değişik kombinler yapılabilmektedir. Burada en önemli nokta yapacağınız kombinlerde renk uyumunu sağlamaktır. Üzerinizde kıyafetinizin güzel durduğuna inanıyorsanız kimin ne söylediğinin önemi yoktur. İçinize sinen beğendiğiniz her modeli giyebilirsiniz. Ayrıca kombin yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise nereye gittiğinizdir. Gideceğiniz ortama göre kıyafet ve renk seçimi yapmalısınız. Örneğin iş ortamında giyeceğiniz tesettür elbise ile akşam yemeğe gideceğiniz elbise aynı olmamalıdır.

 

Gidecek olduğunuz yerin rahatlığı ve ciddiyeti de önemle üzerinde durulması gereken konulardandır. Siyah renk pek çok bayan için kurtarıcı bir renktir. Asalet deyince akla ilk olarak siyah renk gelmektedir. Kesinlikle siyah olmazsa olmaz diyenler için kombin önerimiz şalını farklı renk seçerek giyimine canlılık katmasıdır. Özellikle trend olan renklerde pastel tonlarıdır. Sarı, ekru, pudra, pembe ve fuşya renkleri tesettür modasında yapılabilecek harika kombin renkleridir. Eşarp ve şal modellerinizde yapacağınız renkli tercihlerle de mükemmel bir zarafet yapabilirsiniz.

 

Girdiğiniz her ortamda dikkat çekerek hoş bakışlarla karşılaşmanız mümkündür. Hem tesettür giyerek hem de şık olmak isteyen bayanların tesettür kombin seçeneklerinde istedikleri gibi özgür olmaya hakları vardır. Hoş ve alımlı olmanın en iyi yollarını araştırarak yeni kombinlerinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Kaynak : https://www.markatesettur.com/

 

 

About admin

Paylaş

elbise marka tesettur giyim

Tesettür Giyimde Elbise Şıklığı

  TESETTÜR GİYİMDE YENİ TREND ELBİSELER NEDİR?   Kapalı giyim modasında en çok alınan kıyafetlerden …