Anasayfa / Tesettür Giyim / Tesettür Kombinler İle Şıklığı Yakalayın

Tesettür Kombinler İle Şıklığı Yakalayın

 

 

Modern bayanlar için özel seçenekler sunan tesettür giyim seçenekleri özel kombin ve giyim tarzlarıyla bayanlara özel seçenekler sunuyor. Tesettür giyim seçeneklerini mercek altına aldığımıza öne çıkan kombinleri şu şekilde detaylandırabiliriz.

 

Sonbahar seçeneklerine yakından baktığımıza özel renk ve giyim seçenekler le bayanlara şık seçenekler sunuyor. Paşmina şal ile başlayacağınız kombin hazırlığına desenli tunik ile detay katabilirsiniz. Bu noktada gömlek ve şal renklerini uyumuna önem vermelisiniz. Bundan sonra tayt pantolon tercihi yaparak kombini hazırlamaya devam edebilirsiniz. Bu noktada kombini çarpıcı detayı olacak olan pantolonu koyu renk seçerek zıt renk oluşturabilirsiniz. Ayakkabı olarak da yarım bot tercihi yaparak özel bir tarza sahip olacaksınız.

 

Bu noktadan sonra bütün kombini özel bir tesettür giyim haline sokacak olan kaşe kaban tercihi le sonbahar kreasyonu seçeneği oluşturabilir şık giyiminizle sosyal hayat içinde öne çıkabilirsiniz. Böylece sonbaharda ve serin havalarda tercih edebileceğiniz özel bir seçeneğe sahip olacaksınız. Özel günlerde ve davetlerde şıklığınızla öne çıkmak isteyen bayanlara da özel seçenekler suna tesettür giyimler zengin içeriğiyle bayanların giyim seçeneklerini zenginleştiriyor.

 

Kaftan konsepti ile özel bir giyim seçeneği sunan tesettür pardösü tasarımları ile şık seçeneklere sahip olacaksınız. Yeşil ve bordo renklerle göz alıcı şıklığa kavuşacağınız aftan etek pardösü seçenekleri ile özel bir kombine kavuşacaksınız. Bunun dışında melek konsepti kıyafetlerle de özle günleriniz için bir başka tesettür giyim seçeneği oluşturuyor. Desenli seçeneklerle de zenginleşen kombin seçenekleri ile de davetlerde şıklığınızdan söz ettireceksiniz.

 

Tesettür elbise kombinleri içinde en önemli detay olan tesettür pantolon renkleri ve cinsleriyle giyim kombininde özel bir yere sahip. Siyah tunik ile kombinlenecek bol siyah pantolon tercihi yapabilirken Kaşe kaban ile kombinlenecek tayt pantolon da tercihler arasında öne çıkıyor. Kot pantolon tercihi kullanabileceğiniz tesettür kıyafet tarzında koyu ve açık renk pantolonlar arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Bunun yanında diğer pantolon tercihlerine yakından baktığımızda kadife pantolon ve klasik pantolon gibi tercihlerle de zarif bir görünüme kavuşabilirsiniz. Tesettür giyimde pardösü, pantolon tercihlerinizi seçtiğinize göre artık şıklığın keyfini yaşamaya başlayabilirsiniz.

 

 

About admin

Paylaş

elbise marka tesettur giyim

Tesettür Giyimde Elbise Şıklığı

  TESETTÜR GİYİMDE YENİ TREND ELBİSELER NEDİR?   Kapalı giyim modasında en çok alınan kıyafetlerden …