Anasayfa / Tesettür Giyim / Tesettür Kıyafet Modası Artık Çok Daha Geniş

Tesettür Kıyafet Modası Artık Çok Daha Geniş

 

 

Moda anlayışı her yıl değişiyor. Bazen dar pantolonlar bazen bol pantolonlar moda olurken tesettür kıyafetleri için bazılarına uyum sağlamak çok zor oluyor. Tesettür kıyafetlerin uyması gereken bazı zorunluluklar bulunmakta. Bu sebeple moda anlayışını aynı şekilde uygulamak tesettür kıyafet giyen bayanlar için çok zor. Fakat moda anlayışı ve gelişen teknoloji sayesinde artık kıyafet tasarlama alanları bile değişti. Tesettür kıyafet tercih eden bayanlar için de birbirinden şık ve kullanışlı olmanın yanı sıra kaliteli ürünlerde artık piyasada fazlasıyla bulunmakta. Tesettür kombin yapmak için elinizde birkaç birbirine uyan kıyafet bulunmalı.

 

Birbirine uyan kıyafet satın almak için bazı bayanlar zorluk çekerler. En güzeli dolabınızda ağırlıkta olan renklere göre genel bir alışveriş yapmaktır. Böylece birbirine uyan birçok kıyafet kombin yapabilirsiniz. Tesettürlü bayanların en çok ihtiyacı olan ürün tabili başörtüsü ya da şallar. Rengârenk bir şal koleksiyonu yapmanın zamanı geldi çünkü artık renklerin cümbüşü moda oldu. Birçok renk moda ve canlı renkler herkesin her zaman hoşuna gitmektedir. Bunun yanı sıra kış aylarında tesettür pardesü ihtiyacınız olacaktır.

 

Bu sene uzun ve bol, asimetrik kalıplarda kesilmiş ve büyük cepleri olan pardesüler moda. Sizde dolabınızda en azından iki farklı renk bu kalıpta bir pardesü bulundurursanız nereye giderseniz gidin üzerinize bir pardesü ve eşarp geçirip hemen hazır olabilirsiniz. Özellikle tesettür pardesü modasında hiçbir zaman özelliğini kaybetmeyen bel kemerlerinde kendinize göre bir farklılık yapabilirsiniz. Bu senenin modasında aynı zamanda kapüşonlu pardesüler de çok moda. Sizde bu sene ister iki renkli isterseniz belli motiflerde desenli bir pardesü seçebilirsiniz.

 

Bunun dışından tesettürlü bir bayan için istediğini bulmak en zor olan parçaya geldik. Pantolon. Dar pantolonlar tesettürlü bayanlar için pek uygun görülmüyor neyse ki bu sene bol pantolonlar moda. Tesettür pantolon için istediğiniz renk ve desende birçok seçim yapabilirsiniz. Eğer uzun pardesü kullanıyorsanız dar pantolonda sorun olmayacaktır. Böylece belli başlı ürünler ile belli bir komin yapabilirsiniz. Örneğin: haki rengi bol bir kot pantolon, üzerine siyah deri ve haki rengi kaşeden iki renk yapılmış bol bir pardesü ve siyah bir başörtüsü ile spor bir kombin yapabilirsiniz.

 

 

About admin

Paylaş

elbise marka tesettur giyim

Tesettür Giyimde Elbise Şıklığı

  TESETTÜR GİYİMDE YENİ TREND ELBİSELER NEDİR?   Kapalı giyim modasında en çok alınan kıyafetlerden …