Anasayfa / Tesettür Giyim / Tesettür Gülleri Temsil Eder

Tesettür Gülleri Temsil Eder

 

 

Güzellik, edep, haya, utanma, namus, şeref ve inanç duygularını temsil eden tesettür, insanların yaratılışında verilen bu duyguların korunmasını sağlamaktadır. Özel üretimlerle, mükemmel sonuçlar oluşturan tesettür giyim, renk ve model bakımında son derece hızlı üretim gerçekleşmektedir. Mesela başörtüsü modelleri, tesettür kombin ürünleri ile takım olarak üretilmektedir. Başörtüsü tek bakışan tesettür değildir. Etek ve ferace gibi ürünlerle takım olan başörtüsü, renk ve model bakımından oldukça geniş bir yelpazede üretilmektedir.

 

ÖRTÜNMEK DENİLİNCE AKLA TESETTÜR GELİR

 

Örtünmek, başörtüsü, türban ve peçe gibi ürünlerle gerçekleşmektedir. İnternette tesettür kombin ürünler yanında abiye, ferace, tunik, pantolon ve kaban gibi ürünlerde bulunmaktadır. Çarşaf ürünlerde, internette satılıyor. Tesettür, eller, ayaklar ve yüz hariç bütün vücudun kapatılmasıdır. Vücudun belli olmaması temel prensiptir. Mesela bir eteğin tesettür etek olması için, öncelikle ayaklara kadar olması, bol olması ve yırtmaçlı olmaması gerekir. Oldukça kaliteli üretilen tesettür ürünler, kışlık ve yazlık üretilmektedir. Kışlık ürünler, kadife, yün ve benzeri kumaşlarla, yazlık ürünler ise daha ince olan ve serin tutan penye kumaş türleri ile üretilmektedir. Kışlık ürünler içerisinde olan tesettür kap ürünleri, kış aylarında en çok tercih edilen ürünler arasındadır.

 

HER YAŞTAN İNSAN İÇİN BİRÇOK ÇEŞİT VAR

 

Tesettürlü giyinmek isteyen herkes, online adreslerde, istedikleri modelleri beğenebilir. Örtünme anlamına gelen tesettür, inanç, utanma ve edep gibi güzel duyguları temsil etmektedir. Avrupa modası ise, cinsellik, çıplaklık ve çarpıklık gibi duyguların temsilidir. Avrupa modasının baskın olmasına karşın, tesettür modası, yeniden şahlanmış, eski görkemine kavuşmaya başlamıştır. Siyasi baskıların ortadan kalktığı günümüzde, herkes istediği gibi giyinebilmektedir. Bu nedenle, tesettürlü giyinmek için engeller kalkmaktadır.

 

Fermuarlı, deri desenli, düğmeli, dantelli ve benzeri modellerle, tesettür giyime renk katılmaya çalışılmıştır. İçeri ve dışarı giyim çeşitleri ile tesettür giyim modelleri, oldukça çeşitli üretilmektedir. Dışarı giyim çeşitlerinde perdesü, kap ve kaban gibi ürünler tercih edilirken, ferace ve kombin gibi ürünler, misafirlik için tercih ediliyor. Örtünmeyi sevenler için geniş bir satış yelpazesi olan tesettür, her yıl yeni modellerle üretilmektedir. İnternetten hızlı bir şekilde satılmaktadır.

 

 

 

 

About admin

Paylaş

elbise marka tesettur giyim

Tesettür Giyimde Elbise Şıklığı

  TESETTÜR GİYİMDE YENİ TREND ELBİSELER NEDİR?   Kapalı giyim modasında en çok alınan kıyafetlerden …