Anasayfa / Tesettür Giyim / Tesettür Giyimle Tarzınızı Yansıtın

Tesettür Giyimle Tarzınızı Yansıtın

 

 

Modayı takip eden bayanların yeni trendi olan tesettür giyim modelleri ilkbahar yaz ve sonbahar kış kreasyonları ile bayanların özel seçeneklerini oluşturuyor. Etek, pantolon, gömlek gibi klasik giyim seçenekleri tesettür tarzıyla birleştirerek bayanlara her mevsim ideal giyim seçenekleri sunuyor. Bu seçenekleri mercek altına aldığımıza öne çıkan seçenekleri şu şekilde belirtebiliriz.

 

Tesettür giyimini bayanlara kazandırdığı alışkanlıklarla yeni bir giyim tarzı oluşturdu. Her ortam için özel seçenek oluşturan bu tarz renkleri ve giyim tarzıyla özel seçenekler sunuyor. Arkadan düğmeli pileli elbise, baskı detaylı boyda elbise, tunik, ferace gibi kıyafet seçeneklerini kombinleyerek şık tarzlar oluşturan tesettür giyim seçeneği bayanlar için her ortama göre giyinme özgürlüğü sunuyor. Bayanların giyim seçeneklerine yakından baktığımızda, dik yaka deri kemerli bit kombinle resmi ortamlara göre giyinirken bu kombin üzerine krem eşarp tercih ederek çık bir görüntü yakalayabilirsiniz.

 

Sportif bir görünüm için de seçenekler sunan tesettür giyim boydan sarı elbise ve siyah eşarp ile canlı ve sportif bir görünüme sahip olacaksınız. Bunun yanında he ortama uygun boydan yaka nakışlı elbise tercihi de özel bir kıyafet tercihi yapabilirsiniz. Bunun yanında şıklık ve zariflik sunan dantelli boydan elbiseler size özel seçenekler sunuyor. Bunun yanında örgü detaylı tesettür kıyafetler de özel aksesuarlarla detaylandırılarak özel bir seçenek haline geliyor.

 

           Tesettür elbise seçenekler her mevsime uygun seçenekler sunarak her an şık ve zarf olmanızı ağıyor. Resmi ortamlar için de kare desenli özel kıyafet seçenekleri sunan tesettür giyim tek renk ve koyu renk kıyafetlerle de resmi ortamlarla ve iş hayatına uygun seçenekler sunuyor. Sosyal hayat için de sportif seçenekler de sunan tesettür giyim sizi gün boyu şık gösterecek detaylara sahip. Eşarp detayı ile kültürel hayat ile uyum sağlayan tesettür giyim kombinleri renk ve kesim tarzlarıyla özel seçenekler sunuyor. Eşarp tercihi ile uyumlu bir bütün olan giyim kombininiz ayakkabı detayı ve kol saati, kemer gibi detaylarla özel bir tarz haline geliyor. Tesettür giyim tercihlerinizi belirlediyseniz artık şık ve zarif giyimin farkını yaşayabilirsiniz.

 

 

 

 

About admin

Paylaş

elbise marka tesettur giyim

Tesettür Giyimde Elbise Şıklığı

  TESETTÜR GİYİMDE YENİ TREND ELBİSELER NEDİR?   Kapalı giyim modasında en çok alınan kıyafetlerden …