Anasayfa / Tesettür Giyim / Tesettür Giyimde Tarz Nasıl Yakalanır?

Tesettür Giyimde Tarz Nasıl Yakalanır?

 

 

Son dönemlere damgasını vurmakta olan ve modada büyük bir yankı uyandıran tesettür giyim oldukça güzel şekillerde kombin edildiğinde tarzı yansıtmaktadır. Pek çok kadının tarzını tesettür tarzını kullanarak yansıtması, son derece hoş görünümlere sahip olması gözlerden de kaçmayan bir durumdur.

 

Sizler de tarzınızı bu şekilde yansıtmak istiyor ya da tamamen yeni bir tarz mı yakalamak istiyorsunuz? Dikkat edeceğiniz ufacık püf noktalarla dahi bunu başarabilir ve dilediğiniz şekillerde tarzınızı yansıtabilirsiniz. Öncelikli olarak çok kaliteli bir biçimde alışverişinizi tamamlamanız ve sonrasında ise şık kombinler yapmanız gerekmektedir. Eğer bu tarzı şık bir şekilde yakalamak istiyorsanız, alışverişlerinizde odaklanmanız gereken parçalar tesettür elbise, tunikler, ipek eşarplar ve şallar, kumaş pantolonlar, bilek boy pantolonlar ve daha ağır renklerle bezenmiş parçalardır.

 

Ancak şıklığın tam tersine bu tarzı daha spor bir şekilde yakalamak ve yansıtmak istiyorsanız, uzun sweatshirtler, pamuklu ve keten eşarplar ve şallar, kot pantolonlar, ketenden ya da daha sert ve spor tarzını üzerinde taşıyan kumaşlardan elde edilmiş bilek boy pantolonlar odaklanmanız gereken parçalar olmalıdır. Bu parçaları renklerine, kumaş türlerine, kullanılacak alanlarına ve tamamen yaşamınıza uygun şekilde kombin yaptığınızda, gayet spor bir tesettürü ve tarzını elde etmiş olacaksınız.

 

Aynı zamanda kullanacağınız aksesuarlarda oldukça önem taşımaktadır. Şık bir tarz yakalamak istediğinizde, elbiseler ile tunikler ile ipek eşarp ve şallar ile oldukça büyük taşlarla bezenmiş kolyeler, çok şık taşların yer aldığı yüzükler, göğüs altında biten takılar, kemerler ve eşarp iğneleri kullanabilirsiniz.

 

Spor bir tarz yakalamak istediğinizde ve aynı zamanda aksesuar da kullanmak istediğinizde, daha sade şıklıkta olan fularlar, daha az taşlardan bezenmiş mini kolyeler, gümüş ya da altın takılar takabilirsiniz. Böylece spor tarzınızı da bu şekilde tamamlamış olacaksınız. Tesettürlü bir şekilde tarzınızı yansıtmanın bir diğer yolu ise eşarp ve şalları nasıl bağladığınızla alakalıdır. Şık tarzda daha çok kelebek model kullanırken, spor tarzda düz ve yanakları ortaya çıkaran bir model kullanabilirsiniz. Her ikisini de mutlaka yüz hatlarınıza göre uyarladığınızda, istediğiniz sonucu elde etmeniz için hiçbir engel kalmayacaktır.

 

 

 

 

About admin

Paylaş

elbise marka tesettur giyim

Tesettür Giyimde Elbise Şıklığı

  TESETTÜR GİYİMDE YENİ TREND ELBİSELER NEDİR?   Kapalı giyim modasında en çok alınan kıyafetlerden …