Anasayfa / Tesettür Giyim / Tesettür Giyimde Son Çıkan Modeller

Tesettür Giyimde Son Çıkan Modeller

 

 

Günümüzde giyim sektöründe önemli bir alan oluşturan tesettür giyimi her yıl ayrı modeller ve konseptler ile karşımıza çıkıyor. Bu konseptleri yılın moda renk ve modelleri arasından seçen üreticiler, tesettür giyimin çizgilerini de bu modeller sayesinde genişletiyor.

 

Yılın moda renk ve desenlerinden oluşan tesettür kombin modası son yıllarda tüketicinin ilgisini daha çok çekmeye başladı. Birbiriyle uyum halinde giyinmenin standardından sıkılan hanımlar tarafından tercih edilen tesettür kombinler, aykırı fakat ahenkli giyinmek isteyenlerin ilk tercihi olmaya başladı. Standart ürünler, renkler, modeller herkesi olduğu gibi kapalı giyimi tercih eden hanımları da sıktığından satıcı firmalar bu yıl birbirinden farklı özellik göstermesine rağmen estetik olarak bir bütün oluşturan kombinleri tercih etmişlerdir.

 

Tesettür giyimde dış giyim iç giyime oranla çok daha önem arz etmektedir. Çünkü kapalı hanımların azımsanmayacak kadar çok sayıda olanları özellikle dışarıda normal kıyafetlerini örten pardesü tarzı dış kıyafet kullanmaktadır. Bu tarz giyim modellerinin başında elbette ki tesettür pardesü gelmektedir. Tesettür pardesüleri kapalı hanımların ihtiyaçları doğrultusunda alıcılara sunan üreticiler, bu yıl için moda renklerden oluşan özel modeller üretmektedir. Vücut yapısına uygun olarak tasarlanan modeller yanında vücudun yapısını tam anlamıyla gizleyen bol modellerden oluşan pardesüler birçok hanımın ilgisini çekecek süslemeler ile de göz doldurmaktadır. Kumaş seçeneğini geniş tutan üreticiler, yeni modelleri kumaş, müşteri istekleri ve işlemeler doğrultusunda oluşturmuşlardır.

 

Sadece kapalı hanımların değil açık hanımların da tercihleri arasında yer alan pantolonlar ise tesettür giyimde özellikle gençler arasında oldukça ilgi görmektedir. Gençlerin hızlı ve hareketli yaşam tarzına olanak sağlayan tesettür pantolon modelleri bu ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. Pantolon modellerinin belirlenmesinde üreticiler alıcı portföyü konusunda belirlediği kriterler ile hareket etmiştir.

 

Her kesimin zevk ve rahatlık tercihi farklı olacağından pantolon giymeyi tercih eden kapalı hanımların da tercihleri farklılık göstermektedir. Siyah rengin hakim olduğu bu yılın moda pantolon modellerinde ise hanımların hem rahatlıkları hem şıklıkları bir arada düşünülmüştür. Bu modeller kapalı hanımların hayat görüşlerine uygun şekilde hazırlanmanın yani sıra onların zevkini de ortaya koymaktadır.

 

 

 

About admin

Paylaş

elbise marka tesettur giyim

Tesettür Giyimde Elbise Şıklığı

  TESETTÜR GİYİMDE YENİ TREND ELBİSELER NEDİR?   Kapalı giyim modasında en çok alınan kıyafetlerden …