Anasayfa / Tesettür Giyim / Tesettür Giyimde Şıklık Ve Kalite 

Tesettür Giyimde Şıklık Ve Kalite 

 

 

Günümüzün giyim sektöründe çok özel yeri olan ünlü markanın modelleri ile tasarımları giyim fırtınası haline gelen olan, tesettür giyim geniş ürün yelpazesiyle giyim sektörüne damgayı vurmuştur.

 

Tesettür giyimin asıl anlamı örtünmek demektir. Ama son bir kaç yıl içerisinde bayanların tesettür giyime eğimli olmalarından dolayı moda haline geldiğinden dolayı, her elbisenin başına tesettür. Kelimesi eklenerek ürün yelpazesi genişletildi. Abiyelerden, eteklere, kaplardan, kabanlara, hatta başörtülerine kadar çeşitlilik kazanan tesettür giyim, her geçen gün yepyeni kreasyonlarıyla piyasaya, bayanların istek ve taleplerine göre şekillendirilmektedir. Modaya iyice oturan tesettür giyim ürünleri arasında en çok tercih edilenler şunlardır;

 

-Tesettür abiye elbise,

-Tesettür tunik

-Tesettür ferace

 

Tüm bu ürünler tesettür giyimin birer parçası olarak, her kesime ve zevke hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Özellikle tesettür abiye elbiseler düğün, nişan, kına gecesi gibi özel günler için modern tasarımlar ile tasarlanarak mağazaların vitrinlerini süslemektedir. Kullanım rahatlığı ve şıklığı ile tercih edilen tesettür abiye elbiseler özel tasarımları ile tesettür giyim modasını temsil eden en özel parçalarından birisidir.

 

Genç kesime hitap eden tesettür tunik ise kullanım rahatlığının yanında a şıklığı da bir arada yaşattığı için bayanlar tarafından büyük ilgi görmektedir. Fermuarlı, düğmeli, sade ve bütün parçalı tunikler olmak üzere rengârenk çeşitleri bulunan tesettür tuniklerde kesim olarak düz, oval, asimetrik ve köşeli, kesimlerin yanı sıra içli, dışlı takım tunik çeşitleri bulunmaktadır. Çoğunlukla pantolon veya tayt ile kombinlenen tuniklere uygun eşarp ve ayakkabılar kullanıldığı zaman şık ve zarif bir bütünlük oluşturacaktır.

 

Tesettür giyim son derece şık ve zarif modelleri ile dış giyim ürününü de büyük ölçüde etkilemiştir. Tesettürlü hanımların dışarı çıkarken üzerlerine giyebilmeleri için serin tutan kumaşlardan üretilen tesettür ferace,  bayanları bir hayli modernleştirmektedir. Birbirinden şık farklı tasarımlarla üretilen feraceler normal hayatta dışarı çıkarken kullanıldığı gibi özel günlerde de kullanılabilir. Ayrıca kullanan kişiye ayrı bir hava katarak dikkatleri üzerine çekecektir. Farklı renk ve tasarımlarla üretilen feracelerin çoğunlukla siyah renkleri de en çok tercih edilenler arasındadır.

 

 

About admin

Paylaş

elbise marka tesettur giyim

Tesettür Giyimde Elbise Şıklığı

  TESETTÜR GİYİMDE YENİ TREND ELBİSELER NEDİR?   Kapalı giyim modasında en çok alınan kıyafetlerden …