Anasayfa / Tesettür Giyim / Tesettür Giyim Sektöründe Farklı Çizgiler

Tesettür Giyim Sektöründe Farklı Çizgiler

 

 

Moda hızla gelişmekte ve değişmektedir. Bu durum tesettür modasını da etkiledi. Günümüzde sunulan tesettür ürünlerle çok farklı rahat ve aynı zamanda şık kombinler oluşturmak mümkün. Farklı tesettür kombin seçenekleriyle gündelik hayatta her an şıklığı ve konforu yansıtabilir.

 

Şal, etek, kap modelleri tesettür giyim modasında önemli parçalardandır. Tesettür kombinlerinde renk ve çizgiler önem taşıyor. Renk açısından koyu renkler daha çok tercih edilse de, bej ve açık pembe renkleri de sık kullanılmaktadır. Günlük kombinlerde pantolon ve etek kullanılabilir. Üzerine gömlekler ve bluzlarla şık kombinler oluşturmak mümkün. Renk yönünden bakıldığında uyum sağlamak gerekir. Kumaş dokuların uyum içerisinde olması da şıklığı tamamlayan önemli detaylardandır.

 

Şık tasarımlarla sunulan tesettür pardesü seçenekleri dış giyim için önemli parçalardandır. Dolayısı ile pardesü ürünleri şık ve güzel detaylara sahip olmalı. Düğme detayları, kemer ve cep gibi detaylar pardesü modellerini bir birinden ayırmaktadır. Uzun pardesü modelleri hem klasik hem de spor tarzında olabilir. Üstü ile alt kısmı ayıran kemer detayı da perdesü modellerine büyük farklılık yaratıyor. Alt kısmı bol olan pardesü modelleri ile dar paça pantolon seçenekleri kullanılabilir.

 

Pardesülerin alt kısmı düz olan modeller de birçok bayan tarafından eteklerle kombinlenebilir. Renkler bu noktada farklılık göstermektedir. Lakin dış giyim ürünü olduğundan daha çok koyu renk seçenekleri sunulmaktadır. Son dönemlerde bu noktada da bazı yenilikler yaşanıyor e renk yönünden geniş seçenek yelpazesi sunuluyor. Kaliteli kumaş dokusu ile zariflik ve şıklık tamamlanabilir. Ürünlerde detaylar fark katıyor ve ürünlerin daha net ortaya çıkmasını sağlıyor. Düğme gibi bir detay en sade pardesü modelini bile daha şık ve farklı gösterebilir.

 

Pantolon, her bayan için vazgeçilmez bir parçadır. Renkler, detaylar ve kumaşı ile bir birinden farklı seçenekler sunularak, bayanların kendi tarzına uygun kombinler oluşması da sağlanıyor. Yaz kış fark etmeden pantolon modelleri kullanılmaktadır. Özellikle de tesettür pantolon modelleri bir birinde değişiyor. Bol paçalı pantolon modelleri tesettür modasında önemli bir üründür. Gündelik kombinlerde kullanılabilmenin yanı sıra, özel davetlerde de şık veya abiye bir gömlekle de kombin oluşturulabilir. Paça kısmı dar olan pantolonlar da topuklu ayakkabılarla oldukça şık gözükmektedir. Tesettür pantolonlarında renk sınırsızdır ve detaylar da şıklığı tamamlıyor.

 

 

About admin

Paylaş

elbise marka tesettur giyim

Tesettür Giyimde Elbise Şıklığı

  TESETTÜR GİYİMDE YENİ TREND ELBİSELER NEDİR?   Kapalı giyim modasında en çok alınan kıyafetlerden …