Anasayfa / Tesettür Giyim / Tesettür Giyim Nasıl Kombin Edilmelidir?

Tesettür Giyim Nasıl Kombin Edilmelidir?

 

 

Her geçen gün farklı kombinleri ile farklı tasarım ürünleri ile birbirinden özel ve güzel parçaları ile birçok kadın gözde tarzı olmaya devam eden tesettür giyim, dilediğiniz her an her yerden kolaylıkla parçalarına ulaşım sağlayabileceğiniz bir giyim tarzıdır.

 

Tüm parçalarının birbiriyle uyum sağladığı, her kumaştan yapılan ürünlerin kolaylıkla kombin edildiği tesettür modası, her geçen gün daha da gelişerek ve kendini göstererek gözler önüne serilmektedir. Sizler de bu tarzdan yararlanmak istiyor, binlerce alışverişten toparladığınız parçalar var ancak bir türlü güzel kombin elde edemiyor musunuz? O halde tesettüre ait her parçanın nasıl kombin edildiğine dair minik ipuçları ile oldukça şık bir havaya bürünebilirsiniz.

 

Bu giyim tarzının içerisinde yer alan parçalar genellikle tesettür elbise, tunikler, uzun parçalar, eşarplar ve şallar, kumaş pantolonlar, bilek boy pantolonlar, kaplar, feraceler, etek modelleri ve binlerce farklı ürünleri içermektedir. Öncelikle kombin yapmaya başlamadan önce bu kombini nerede hangi amaçla kullanacağınıza kesin bir şekilde karar vermeniz gerekmektedir. Özel bir akşam yemeği gibi, ya da özel bir kutlama gibi davete katılacaksanız ya da kişisel bir özellik durumunuz varsa, kalem eteklerle salaş gömlekler tam olarak şıklığı yansıtan kombinleri oluşturmaktadır. Bol pileli etekler ve yarasa kollu kısa tunikler ile yapacağınız kombinler de şıklık yarışında en önce yer almanıza olanak sağlayacaktır.

 

Ancak günlük olarak kombinler elde etmek istediğinizde ve daha spor ve rahat bir havaya bürünmek istediğinizde, dizlere uzanan salaş sweatshirtler ve bilek boy kot pantolonlar ile oldukça güzel bir görünüme kavuşabilirsiniz. Önemli olan uyum değil, kombinleri doğru yapmak ve tarzı yansıtmaktır. Şal ve eşarp tercihi olarak da kombinlerinizin tarzınıza uygun ipek eşarplar, rayon şallar, tafta eşarplar ya da el dikimi eşarplar kullanabilirsiniz.

 

Her geçen gün farklı modelleri ve farklı renk, desen ve kumaş içeren modelleri çıkmakta olan eşarp ve şallar, binlerce modeli sayesinde sizlere kombinlerinizde kolaylıklar sağlayacaktır. Şallarınızı bağlarken daha çok sıkı ve boyunda biten tarzda bağlamanız, eşarpları bağlarken de daha spor ve elmacık kemiklerini ortaya çıkaracak şekilde bağlamanız, bir hayli şık kombinlere imza atmanıza olanak sağlar.

Kaynak : https://www.markatesettur.com/

 

About admin

Paylaş

elbise marka tesettur giyim

Tesettür Giyimde Elbise Şıklığı

  TESETTÜR GİYİMDE YENİ TREND ELBİSELER NEDİR?   Kapalı giyim modasında en çok alınan kıyafetlerden …