Anasayfa / Tesettür Giyim / Tesettür Giyim İle Her Sezon Şık Olun

Tesettür Giyim İle Her Sezon Şık Olun

 

 

Son dönemlerin yükselen trendi olan tesettür giyim ilkbahar yaz ve sonbahar kış trendleri ile her sezon şık olmanızı sağlıyor. Tesettür giyimin sunduğu giyim seçeneklerine yakından baktığımızda sunduğu seçenekleri şu şekilde belirtebiliriz.

 

Tepeden tırnağa giyim modası sunan tesettür giyim dış giyimi üst ve alt giyim olarak sunduğu giyim seçenekleri yanında aksesuar ve diğer detaylara kombininiz tamamlamanızı sağlıyor. Dış giyimde tarzınızı belirleyen ve büyük oranda dış görümümüzü belirleyen pardösü sizi tepeden tırnağa kaplayacak giyim seçeneği olarak öne çıkıyor. Her ne kadar tek parça giyim olarak değerlendirilse de kapüşon, kemer ve diğer detaylarla her biri birbirinden değişik çok sayıda seçenek ile özel tercihler sunuyor.

 

Çok sayıda renk ve tarz sunan pardösüler dış giyimde eşarp ile bütünleşerek size özel bir tarz vadediyor. Üst giyim seçeneklerine yakından baktığımızda ise ceket ve trençkot tazı ile bütünleşen tasarımların eşarp ile uyumu göze çarpıyor. Bu noktada daha öne çıkan pantolon seçeneği de kumaş, keten ve özle kuma türleri ile kombin oluşturmanızda özel seçenekler sunuyor. Tesettür giyim alt giyim seçenekleri ile de bayanlara özel fırsatlar sunuyor.

 

Klasik anlamda pantolon tercihlerini sunan tesettür giyim pardösü ve ferace tercihleri ile bu seçeneği tesettür tarzına uyarlıyor. Alt giyim olarak en klasik seçenek olan etek de renk ve kumaş türü seçenekleri ile bayanlara özgürlük sunuyor. Her mevsime uyan tarzıyla etekler ve pantolonlarla çok sayıda seçeneği içerisinde barındırıyor.

 

Tesettür giyim aksesuar tercihleri ile de tesettür elbise seçeneklerini özel bir moda haline getiriyor ve bayanların şıklığına şıklık katıyor. Aksesuar ya da ana paça sayabileceğimiz eşarp bin bir çeşit renk ve bir o kadar kumaş türü ile bayanlara özgürlük alanı sunuyor. Bu noktada aksesuar olarak kol saati ve şemsiye gibi diğer detaylar da aksesuar tercihlerinizi tamamlayacak. Diğer yandan en önemli detaylardan biri olan ayakkabı tercihlerinizle de tesettür giyiminizi tamamlayacaksınız. Çizme, ayakkabı, babet, çizme gibi seçenekler arasından deri, kadife ya da klasik tarzlar arasından seçim yaparak giyinebilirsiniz.

 

 

 

 

About admin

Paylaş

elbise marka tesettur giyim

Tesettür Giyimde Elbise Şıklığı

  TESETTÜR GİYİMDE YENİ TREND ELBİSELER NEDİR?   Kapalı giyim modasında en çok alınan kıyafetlerden …