Anasayfa / Tesettür Giyim / Tesettür Etek Modelleri İle Zarafet Işıltısı

Tesettür Etek Modelleri İle Zarafet Işıltısı

 

 

Tesettür Etekler ve Modelleri

 

Bayanlar için bütün elbiselerin yanı sıra eteklerin büyük bir önemi vardır. Küçük yaşlardan başlayan bu etek sevdası bayanlar için büyük önem arz etmektedir. Hem rahatlığı hem de güzel model ve çarpıcı desenleri ile etekler bayanların baş tacı niteliğin de. Özellikle tesettür giyim modelleri için büyük önem taşıyan tesettür etek modelleri hem rahatlık hem de tesettür açısından bayanların büyük ilgi odağı.

 

Bunun ile birlikte günümüz de artan tekstil ve giyim ürünleri ile hizmet veren firmaların sayısın da ki artış, bunun yanı sıra düzenli olarak yenilikler gösteren giyim modası anlayışı birçok model de eteğin bayanlara sunulmasının sebepleri arasın da. Bunca ürün çeşitliliği arasın da tesettür giyimi ile giyinen bayanlara da tesettür kombin yapmak kalıyor. Özellikle de sonuna gelmiş olduğumuz ve kışın hafif hafif kapımıza yaklaştığı bu son bahar ayların da bayanları çeşit çeşit ürünler ile yapacakları kombinler bekliyor.

 

Son Bahar Ayında Etek Seçimi

 

Yavaş yavaş biten yaz yerini son bahar ayına bırakıyor ve arkamız da kalan her gün ile birlikte kış mevsimi bir ay daha yaklaşıyor. Özellikle bu son bahar ayların da ‘Ne giyeceğim?’ sorusunu sıklık ile soran bayanların imdadına kahverengi son bahar kombinleri yetişiyor. Bu son bahar ayların da, sararan ve ağaçları terk ederek şehirleri süsleyen yapraklar ile bir bütün olmak isteyen ve son bahar mevsimini elbiselerin de yaşatmak isteyen bayanlar için, bu mevsimin yıllardır değişmeyen rengi kahverengi ve bordo bayanların elbiselerini süslemeyi bekliyor. Bu mevsim de giyilebilecek kahverengi, düz ve sade etekler ile bordo rengi veya siyah renkli ve boğazlı kazaklar zarafet ve sadelik saçıyor.

 

Bu mevsim tabiatı gereği durağanlık mevsimi ve bu mevsim de gerek eteklerden gerek kaban veya kazaklara kadar tüm elbiseler de sadeliğin ön plan da olması, aşırı canlı ve renkli elbiselerden ziyade daha koyu ve soluk renkli elbiseleri tercih etmek gerekiyor. Fakat bu seçimler de dikkat edilmesi gereken bunun bir cenaze töreni değil, sadece son bahar mevsimi olduğunu unutmamak. Burada da yardıma sert, kırmızı, yeşil ve bordo renkler ile süslenen işlemeler yetişiyor.

Kaynak : https://www.markatesettur.com/

 

About admin

Paylaş

elbise marka tesettur giyim

Tesettür Giyimde Elbise Şıklığı

  TESETTÜR GİYİMDE YENİ TREND ELBİSELER NEDİR?   Kapalı giyim modasında en çok alınan kıyafetlerden …