Anasayfa / Tesettür Giyim / Tesettür Defileye Çıkıyor

Tesettür Defileye Çıkıyor

 

 

Tesettür hanımların giyim kuşamlarında muhafazakâr tercihleri oluşturmasıdır. En ünlü markalarının yapacağı defilede tesettürü en şık haliyle göreceğiz. Yeni sezonun ürünlerini büyük bir sadelik ve zarafetle taşıyacak mankenler. Tesettür giyim kuşamda hem vücut hatalarını belli etmeyecek hem de güzel olmanızı sağlayacak. Pek çok tesettür kıyafeti sayabiliriz. Fakat bunların içerisinde öyle parçalar vardır ki olmazsa olmaz.

 

           Tesettür kombin hem uğraştırıcı hem de zevkli. Çantadan eşarba her şeyi kombin etmemiz gerekir ki güzel olsun. Renk uyumu olduğu kadar parçaların birbirine uygunluğu da önemlidir. Tesettür kombini şık kıyafetleri birbirine uydurmak olduğunu biliyoruz. Bunun için biraz dikkat gerekiyor o kadar. Tesettür etek biraz bol ve vücut hattını belli etmeyen etek demektir. Üzerine ayrıca uzun bir şey giymeye de gerek kalmaz. Bir bluz ve eşarp ile tamamlanabilir. Bu çeşit eteklere ve etek pantolonlara her yerde rastlayabilirsiniz. Tesettür mağazaları artık her şehirde ve bulmakta güçlük çekmeyeceğiniz gibi fiyatları da oldukça uygun. Marka olan ürünler dışında fiyatının uygun olması bize kolaylık sağlıyor.

 

           Tesettür kap modelleri ise hem uzun hem de modern çağa uygun olarak tasarlanıyor. Her rengi ve modeli mevcut. Tesettür kap hanımların kıyafetlerinin üzerine giyildiği uzun ceketlerdir. Bu yüzden ne kadar şık olursa o kadar göze batmaz ve güzel durur. Pembe, vizon, kahverengi ve daha birçok rengi mevcuttur. Hem bulunduğunuz şehirde mağazada hem de ünlü markaların uygulamalarını telefonunuza indirerek bu kaplara sahip olabilirsiniz.

 

Kısaca tanıttığımız tesettür ürünleri defileye çıkmak için sabırsızlanıyor. Birbirinden güzel kombinlerle sizi büyülemeyi hedef alıyor. Yeni modelleriyle size kendini tanıtmak için hazırlanıyor. Bu sayede hem tesettür zevkimiz gelişir hem de neyi nasıl kombin edeceğimizi daha iyi anlarız. Ufak dokunuşlarla sizde istediğiniz kombine sahip olun. Seveceğiniz parçaları özenle seçin. Çanta eşarp ve tesettür kaplar bu kombinin içinde mutlaka olsun. Böylelikle hem güzel görünüp hem de tesettür giyinmiş olursunuz. Sevdiğiniz renkte bir kaba sahipseniz zaten çok sevecek ve özenle kullanacaksınız. Farklı renkler kullanın ve değişik olamaya özen gösterin. Özgün kombinlerle herkesin gözdesi olun. Böylece Tesettürün tadını çıkarın.

 

 

About admin

Paylaş

elbise marka tesettur giyim

Tesettür Giyimde Elbise Şıklığı

  TESETTÜR GİYİMDE YENİ TREND ELBİSELER NEDİR?   Kapalı giyim modasında en çok alınan kıyafetlerden …