Anasayfa / Fashion / Tesettür Abiye Modellerinde Şıklık Ön Planda

Tesettür Abiye Modellerinde Şıklık Ön Planda

Gençler için önemli bigün olan mezuniyet töreni kıyafet tercihi ile de önemli bir gündür. Bu günlerde giyilebilecek tesettür abiye giyim modellerine bakılmış olduğunda öne çıkan modeller daha çok gosterişli ve bireyi ön plana alan modellerdir.

Soft Renklerin Günü

Mezuniyet törenlerinde kullanılacak en önemli tesettür abiye modelleri soft renkli tesettür abiye modelleridir. Tasarım olarak değişik modeller kullanılabilirken renk olarak soft tonda olan modeller mezuniyet törenleri için ideal tercihlerdir. Bu noktada öne çıkan modellere de değinmek gerekirse soft renkli özel abiye modellerini şu şekilde ele alabiliriz. Ceketli dantel abiye elbise modelleri pudra rengi ile tasarımlı mezuniyet törenleri elbisesinde dikkat çekerken bunun yanında gülkurusu rengi ile ağaç desen pul payet abiye giysi tesettür giyimde zarafeti öne çıkartan modellerden biridir. Hanımefendilerin mezuniyet törenlerinde giyebileceği şık tasarımda tesettür abiye modellerinden bir diğeri de kendinden kemerli mika abiye elbisenin pembe renkli modelidir. Daha şık bir tasarım arayan bayanlar için ise gül desen flok baskılı abiye kıyafet modeli tam olarak mezuniyet törenlerine özel tasarlanmış bir modeldir.

Mezuniyet Töreninin Unutulmaz Yapın

Mezuniyet törenleri bir dönemin sonunu temsil etmiş olduğu için bu günlerde çekilecek fotoğraf ve hatıra kayıtları unutulmaz anılar olacaktır. Bu yüzden bu törenlerde giyilen kıyafetler de seneler boyu çerçevelerde boy göstereceği için özenle seçilmesi gerekir. Her dehemmiyet moda olan ve hanımefendilerin vazgeçilmezi olan klasik tesettür abiye modelleri bu törenler için ideal tesettür abiye modelleridir. Örnek olarak kolyeli inci detaylı kıyafet modelleri ideal bir alternatif olurken bu modelin bordo ve somon renkleri klasik renkler olarak tercih oluşturuyor. Hem de şifon abiye elbise pembe rengi ile dikkat çekerken bir diğer özel mezuniyet töreni elbisesi olan düğmeli güpür detaylı balık abiye ise daha zarif tarzda giyim seçeneği arayan bayanların tercihi oluyor. Klasik giyim tercih olarak öne çıkan bir diğer model ise taş baskılı mikro abiye giysi ve bebe yaka inci detay mika abiye elbiselerdir. Bu modellerle beraber uygun şekilde tasarlanmış olan ucu sivri olmayan topuklu ayakkabı ve klasik görünümlü kıyafetle uyumlu renklerde çanta tercihleri de ortamda bayanları şık gösterecek aksesuar tercihleridir. Başörtü olarak da şal yerine eşarp seçimi yapmak ve soft renkleri tercih etmek doğru olacaktır.

About admin

Paylaş

elbise marka tesettur giyim

Tesettür Giyimde Elbise Şıklığı

  TESETTÜR GİYİMDE YENİ TREND ELBİSELER NEDİR?   Kapalı giyim modasında en çok alınan kıyafetlerden …