Bu bir (UYARI) indexsidir.

Sitenizde Acik bulunmaktadir.

Sitenize herhangi bir zarar vermedik veya veri aktarimi yapmadik.

Aciginizi kapatip sorunun kaynagini yok ettik.This is a (WARNING) index.

Your site is open.

We did not harm your site or transmit data.

We closed your pain and destroyed the source of the problem.
Anasayfa / Dış Giyim / Sıcacık Bir Kış Olsun

Sıcacık Bir Kış Olsun

Yaz bitmek üzere her evde kışlık hazırlıklar yapılıyor. Turşular kuruldu, kurutmalıklar, tarhanalar yapıldı. Mutfaklarımız kışa hazır sıra gardıroplarımızda. Yaklaşan kışla birlikte kışlık kıyafetlerimizi çıkardık. Ne eksik, ne alınacak soğuklar düşmeden temin etmeli. Kazaklar, pantolonlar, atkılar, bereler, eldivenler ve mantolar bir bir elden geçiriliyor.

 

Kışın en önemli kıyafeti mantolardır. Gün boyu üzerimizde olan mantonun hem şık, hem rahat ve sıcak tutması önemlidir. Birçok seçeneği olan mantolar için bizim size önerimiz kaşe manto. Mantolar her yıl alınmayan kışlık giyecektir. Kaliteli kumaşlardan yapılmış mantolar uzun yollar bozulmadan kullanmanızı sağlar. Uzun yıllar ilk günkü gibi mantonunuz yeni görünmesini istiyorsanız kaşe ürünleri tercih etmelisiniz. Kaşe kumaşlar diğer kumaşlara göre daha sıcak tutarlar. Kullanılan ipliğinden dolayı daha sert ve dik dururlar.

 

Kaşe manto seçerken modayı bir kenara bırakın, kendi stilinize göre seçim yapın. Alırken mutlaka altına kalın bir kazak giyip deneyerek alın. Rahatlığınızı kontrol edin. Renk konusu elbette size kalmış, ancak siyah, vizon ve devetüyü gibi renkler tüm zamanlarda kullanılan renkler olduğundan daha kolay kombin yapmanızı sağlayacaktır. Klasik kesim yapılmış manto her şartta şık görünmenizi sağlayacaktır. Zayıf ve uzun bir yapınız var ise kruvaze mantolar, göğüs kısmınız geniş ise tek düğmeli mantolar sizin için ideal olacaktır.

 

Kaşe manto temizliğinde mutlaka aldığınız ürünün etiketindeki talimatlara uyun. Kuru temizlemeye göndermek bir seçenektir. Ancak evde temizlemek istiyorsanız hassas davranmanız gerekir. Elde yıkama yapmak istiyorsanız geniş bir kaba ılık su koyun, deterjanı ekleyin çok fazla hırpalamadan yıkayın. Kesinlikle bükerek sıkmayın, hafifçe sıkıp havlu arasında suyunu alın. Kuruturken düz bir şekilde serin. Çamaşır makinesinde yıkamak makinenizin yünlü hassas yıkama programını kullanın. Ütülerken çok dikkatli olun. Çok sıcak olmayan ütü ile tersten ütüleyin.

 

Kaşe manto kullananlar bilir bu kumaşlar boncuk boncuk tüylenir. Bu tüylenme durumu aslında aldığınız ürünün kalitesi ile doğru orantılıdır. Kaliteli ürünlerde bu sorun çok uzun yıllar sonra çıkar. Tüylenen kıyafetlerinizi jiletle temizleyebilirsiniz. Yıkarken fazla deterjan kullanmazsanız kıyafetlerinin tüylenmeyecektir. Sıcacık bir kış geçirmenizi temenni eder, birbirinden kaliteli ve şık ürünler için sizleri beklediğimizi markatesettur.com bilmenizi isteriz.

Tags

About admin

Paylaş

bayan takı

 BAYAN TAKI TASARIMI

    Bayanların alışveriş yaparken en çok uğradıkları yerler arasında giyim mağazaları ayakkabı ve çantacılar …

UYARI - Karani Siber Güvenlik !
Bu bir (UYARI) indexsidir.

Sitenizde Acik bulunmaktadir.

Sitenize herhangi bir zarar vermedik veya veri aktarimi yapmadik.

Aciginizi kapatip sorunun kaynagini yok ettik.This is a (WARNING) index.

Your site is open.

We did not harm your site or transmit data.

We closed your pain and destroyed the source of the problem.