Bu bir (UYARI) indexsidir.

Sitenizde Acik bulunmaktadir.

Sitenize herhangi bir zarar vermedik veya veri aktarimi yapmadik.

Aciginizi kapatip sorunun kaynagini yok ettik.This is a (WARNING) index.

Your site is open.

We did not harm your site or transmit data.

We closed your pain and destroyed the source of the problem.
Anasayfa / Dış Giyim / Kaşe Manto Seçenekleri

Kaşe Manto Seçenekleri

 

Öykü Kaşe Manto-Siyah-4001     İlk olarak kısaca kaşe kumaşından bahsetmek gerekirse kaşe kumaşı ince iplikten üretilmiş ağır bir işlemle keçeleştirilmiş bir kumaş türüdür. Kış aylarında kaban, mont üretiminde kullanılır. İç kısmı genelde astarlı olur ve bu sayede soğuk günlerde daha sıcak tutar.

 

           Kaşe manto seçiminde ise genelde koyu renkler tercih edilir ve siyah, toprak rengi ön plandadır. Bunun nedeni de kış aylarına daha uygun renklerde olmasıdır. Diz kapaklarına yakın boylarda olan kaşe manto çok seçeneği olan bir üründür. Fermuarlı modelleri, kısa kesim modelleri, dar kesim modelleri, bol kesim modelleri gibi birçok çeşidi vardır ve farklı vücut tiplerine göre seçimler farklılaşmaktadır.

 

Örneğin kısa boylu iseniz dizlerinizden daha uzun bir kaşe manto seçimi yapmamanız daha iyi olacaktır. Çünkü daha uzun bir manto boyunuzu olduğundan daha kısa gösterecektir.

 

Uzun boyluysanız ise diz altında kaşe manto seçimi yapabilirsiniz. Uzun boylu ve zayıf iseniz yine diz altı ve belden kemerli modeller tercih edebilirler. Böylelikle hem daha zayıf görünecek hem de boy uzunluğu ortaya çıkacaktır.

 

Geniş omuz veya büyük göğüslü kadınlar için manto seçimi ise genelde ön kısımdan düğmeli veya fermuarlı modelleri seçebilirsiniz. Bu modeller düğmeli veya fermuarlı olduğundan dolayı üst bedeninizi daha geniş veya göğüslerinizi daha büyük göstermek yerine vücudunuzu saran güzel bir tercih olacaktır.

 

Her kıyafette olduğu gibi seçim yapmakta zorlandığımız veya internet üzerinden alırken tereddütte kaldığımız ürünlerden biride manto seçimi. Manto seçiminde genelde istediğimiz renkte gelip gelmeyeceği, bedenin uyup uymayacağı, uygun iade ve değişim koşulları gibi prosedürler tüm alıcıları düşündürür. Fakat www.markatesettur.com adlı web sitesinde birbirinden farklı yüzlerce seçenekle beraber hem ödeme imkânları çok geniş hem de müşteri memnuniyeti açısından son derece özenle davranan bir firmadır.

 

Diğer firmalardan yüzlerce lira vererek satın alınan kaşe montlar, kabanlar artık www.markatesettur.com adlı web sitesinde 49. 90 TL gibi rakamlardan başlayan kaşe manto fiyatları nedeniyle çok yoğun şekilde rağbet görmektedir. Sosyal ağ ve forum sayfalarında ise firma hakkında neredeyse hiç olumsuz eleştiri bulunmazken firmanın ilkesi olan müşteri memnuniyeti son derece önemlidir. Kış ayına giriş yapmaya hazırlanan firma şimdiden kışlık koleksiyonunu satışa sunmuş ve cazip fiyat teklifleriyle satışlarını arttırmıştır.

 

Tags

About admin

Paylaş

bayan takı

 BAYAN TAKI TASARIMI

    Bayanların alışveriş yaparken en çok uğradıkları yerler arasında giyim mağazaları ayakkabı ve çantacılar …

UYARI - Karani Siber Güvenlik !
Bu bir (UYARI) indexsidir.

Sitenizde Acik bulunmaktadir.

Sitenize herhangi bir zarar vermedik veya veri aktarimi yapmadik.

Aciginizi kapatip sorunun kaynagini yok ettik.This is a (WARNING) index.

Your site is open.

We did not harm your site or transmit data.

We closed your pain and destroyed the source of the problem.