Anasayfa / Dış Giyim /  Ferace Rahatlığıyla Sizde Tanışın!

 Ferace Rahatlığıyla Sizde Tanışın!

Tesettür dış giyimde feraceler, günden güne daha fazla sevilen ve tutulan bir model haline gelmiştir. Artık mantoların yerini kesinlikle feraceler alıyor. Peki, ferace tam olarak nedir?

 

            Ferace, boydan uzun, genelde önden fermuarlı, yakasız ve rahat modellerde olan bir dış giyimdir. Sıcak havaların ürünüdür genellikle ama kalın kumaşlarla kışlık modelleri de vardır. Aynı zamanda elbise gibi giyilebilecek modelleri de vardır. Artık bayanlar oldukça fazla tercih etmektedirler. Çünkü en önemlisi rahat oluşu, her ortamda giyilebilecek bir model oluşudur.

Başlıca üretilen rengi siyah olmasının yanında artık her rengi mevcuttur. Her renkte, desende, iki renkte modeller mevcuttur. Kumaşının tiril tiril oluşu sebebiyle çok sıcak yerlerde Mekke, Medine gibi yerlerde bayanlar çokça tercih ettikleri bir giyimdir.

 

Ferace, çeşitlenen modelleri ile gençler tarafından çokça tercih edilmektedir. Düz modellerini spor ayakkabı ve sırt çantası ile kombinleyebiliyorlar. Ya da yarasa kollu modeller kendi başına bir tarz oluşturuyor. Ayrıca süsü sevenlere işlemeli, boncuklu, tüllü birçok modeli bulunmaktadır. Tamamıyla sade severler içinde düz renkler ve hakim yakalar tercih edilebilir.

Genelde fermuar özelliği olan ferace, kullanım açısında çok rahattır. Bir tatile gittiğinizde kolay giyilmesi açısından size rahatlık sağlar. Yada bir hastanede pratik oluşu sebebiyle sizi kıyafet zorluğundan kurtarır.

 

Ferace Seçerken Dikkat Edelim

 

Feracelerimizi seçerken dikkat etmeliyiz ki, bu kadar rahat olan bir ürün bizim üzerimizde kötü durmasın. Bu sebeple vücudumuzun ölçüsünü göre renkler seçmeliyiz. Yarasa kollu feraceleri her bayan seçmemeli bir kere. Çünkü kol kısımlarının bolluğu sebebiyle herkesi olduğundan iri gösterir.

 

Ve tabi nerelerde giyeceğinize bağlı seçimleri, abiye, spor ve günlük kategorileri ile yapınız. Feraceler herkese uygun şekilde üretilmiştir. Uzun boylu veya kısa boylu olun ya da kilolu olun fark etmez. Hayallerinizde ki gibi bir ferace bulabilirsiniz. Günden güne artan talep ile üretimleri hızla devam etmektedir. Artık manto devri geride kalmıştır.

 

markatesettur.com’a girdiğinizde online olarak birbirinden şık modelleri tercih edebilirsiniz. Hem de çok kolay alışveriş ile sahip olabilirsiniz. Çeşitli indirimler ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Güvenebileceğiniz bir siteyle siz de çeşit çeşit feracelere kavuşun.

 

 

About admin

Paylaş

tesettur-gozlukler

 GÜNEŞE KARŞI ETKİN KORUMA

    Güneş gözlükleri gözlerinizi güneşe karşı etkin bir şekil de korumaya yardım etmektedir. Bayan …