Bu bir (UYARI) indexsidir.

Sitenizde Acik bulunmaktadir.

Sitenize herhangi bir zarar vermedik veya veri aktarimi yapmadik.

Aciginizi kapatip sorunun kaynagini yok ettik.This is a (WARNING) index.

Your site is open.

We did not harm your site or transmit data.

We closed your pain and destroyed the source of the problem.
Anasayfa / Tesettür Giyim / Çalışan Tesettürlü Gençler İçin Kombin Önerileri

Çalışan Tesettürlü Gençler İçin Kombin Önerileri

 

 

İş hayatına giren veya girecek olan genç bayanların en fazla sıkıntı yaşadıkları konulardan biri, işyerine uygun kıyafet seçimi yapmaktır. Her gün erken saatlerde uyanıp işe yetişme telaşı içerisindeyken böyle durumlarda bir ne giysem düşüncesi can sıkıcı olmakta. Hem tüm gün dışarıda olunacağı için rahat bir şeyler giyinme isteği hem de iş yerine uygun kombin yapma zorunluluğu kafa karıştırıcı olmakta. Bu yüzden tesettürlü genç bayanlara için ofis stiline uygun birçok kombin ve ipuçları hazırladık.

 

Öncelikle ofis ortamında olsanız dahi kendi stilinize uygun kıyafetler seçmek için özen göstermelisiniz. Çünkü içerisinde kendinizi rahat hissedemediğiniz kıyafetler, hem gün içerisinde sizi rahatsız eder hem de iş başındayken motivasyonunuzu düşürür. Bu yüzden ofise uygun olması yanı sıra, karakterinize ve tarzınıza uyumlu parçalar seçmeniz gerek.

 

Yelekler, spor giyim için de klasik tarz için de garanti parçalardır. İş dışında daha çok spor giyinmeyi tercih ediyorsanız, uzun yelekler spor görünümü biraz daha ciddileştirecektir. Eğer klasik giyinmek tarzınıza daha yakınsa, sizi rahatsız edecek ve hareketlerini kısıtlayacak tesettür ferace modellerinden daha çok yelek tercih edebilirsiniz. Bu sayede şık, ofise uygun ve rahat bir kombin oluşturabilirsiniz.

 

İş yerlerinde detaylar oldukça önemlidir. Bazen gayet sade ve az parçadan oluşan kombinleri, ufak dokunuşlar ile uzun uzun düşünülmüş ve önemsenmiş gibi bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Bunun için elbette kullandığınız aksesuarlar çok önemli. Örneğin sade ve yaşınıza uygun beyaz bir gömlek üzerine, renkli bir fular takarak ve fularınızın rengine uygun bir saat veya bileklik kullanarak ofise uygun bir kombin oluşturmuş olacaksınız. Unutmamak gerekiyor ki şık olmak detaylarda saklıdır.

 

Salaş kombinler hem rahatlık için hem de şıklık için kurtarıcı kombinlerdir. Klasik olmayan ancak tarz bir görüntü elde etmek için tek ihtiyacınız olan, salaş bir tesettür elbise. Elbisenizi özellikle tek renkten ve ofise uygun olarak toprak tonlarından seçerseniz, çalışma arkadaşlarınızdan iltifat almanız kaçınılmaz. Aynı zamanda salaş kombin oluşturmak için tesettür etek modellerinden de faydalanabilirsiniz. Eteğinizin üzerine bol ve gösterişsiz bir tunik veya triko tarzı bir kazak giyerek kendi ofis stilinizi oluşturabilirsiniz.

 

 

 

 

About admin

Paylaş

9416

Tesettür Giyim Nasıl Kombin Edilmelidir?

    Her geçen gün farklı kombinleri ile farklı tasarım ürünleri ile birbirinden özel ve …

UYARI - Karani Siber Güvenlik !
Bu bir (UYARI) indexsidir.

Sitenizde Acik bulunmaktadir.

Sitenize herhangi bir zarar vermedik veya veri aktarimi yapmadik.

Aciginizi kapatip sorunun kaynagini yok ettik.This is a (WARNING) index.

Your site is open.

We did not harm your site or transmit data.

We closed your pain and destroyed the source of the problem.